Letní šachový tábor ŠŠPM Lipky HK – Jindřichův dům 2017

Publikoval(a) admin dne

Po úspěšném prvním klubovém táboře v srpnu 2016 je připraven Letní šachový tábor 2017. A zájem je opět velký – je „vyprodáno“, přihlášeno je 47 šachistů od nejmladších po ty již zkušené…  

PROPOZICE

Tentokrát se akce uskuteční jako 8 denní 19.8. – 27.8.2017 v Peci pod Sněžkou na jednom z nejkrásnějších míst Východních Krkonoš v nadmořské výšce 1100 m na Horské chatě Jindřichův dům – web  mapa

Projekt je realizován s

PODPOROU MĚSTA HRADEC KRÁLOVÉ

a

PODPOROU KRÁLOVÉHRADECKÉHO KRAJE 

Seznam přihlášených účastníků

  1. Blažek Michal – 2001, Hradec Králové *
  2. Špriňar  Michal – 2007, Hradec Králové *
  3. Kačírek Pavel – 2004, Rychnov nad Kněžnou *
  4. Kačírek Jindřich – 2007, Rychnov pod Kněžnou *
  5. Bednář Miloš – 2006, Nový Bydžov *
  6. Gloser David – 2002, Hradec Králové *
  7. Gloser Tomáš –2006, Hradec Králové *
  8. Petržela Lukáš – 2005, Hradec Králové *
  9. Petrželová Adéla – 2008, Hradec Králové *
  10. Šolc Filip – 2001, Hradec Králové
  11. Příhodová Petra – 2005, Hradec Králové *
  12. Jarešová Vendula – 2007, Meziměstí *
  13. Archlebová Stela – 2008, Meziměstí *
  14. Komora Matěj – 2007, Hradec Králové *
  15. Svoboda Ondřej – 2009, Černožice *
  16. Marxová Šárka – 2006, Jaroměř *
  17. Horák Jan – 2001, Rychnov nad Kněžnou *
  18. Bílek Jaroslav Felix – 2006, Rychnov nad Kněžnou*
  19. Pech Oliver – 2007, Hradec Králové *
  20. Pech Erik – 2009, Hradec Králové *
  21. Šlapák Petr – 2009, Hradec Králové *
  22. Hilscher Martin – 2005, Hronov *
  23. Hetfleischová Elen – 2008, Rychnov nad Kněžnou *
  24. Lesák David – 2008, Dubenec *
  25. Dostálek Patrik – 2006, Rychnov nad Kněžnou *
  26. Dedek Jan – 2006, Hradec Králové *
  27. Vestfál Jan – 2005, Hradec Králové *
  28. Voříšková  Anna – 2006, Hradec Králové *
  29. Voříšek Jan – 2008, Hradec Králové *
  30. Till Václav – 2003, Kostelec nad Orlicí *
  31. Pávek Leoš – 2010, Hradec Králové *
  32. Vondruška Viktor – 2009, Hradec Králové *
  33. Hrubá Michaela – 2010, Hradec Králové *
  34. Koblic Jan – 2004, Vamberk *
  35. Fojt Petr – 2003, Nová Paka *
  36. Pražák Viktor – 2005, Hradec Králové *
  37. Rybáček Lukáš – 2003, Dobrá Voda u Hořic *
  38. Levitner Matěj – 2008, Hradec Králové *
  39. Vajsar Martin – 2005, Police nad Metují *
  40. Havlík Vojtěch – 2006, Česká Metuje *
  41. Motálek Matyáš – 2005, Opatovice *
  42. Pichová Lucie – 2005, Žďár nad Metují *
  43. Jáchym Štěpán Janouch – 2004, Jičín *
  44. Kristian Carrillo –  2009, Hradec Králové *
  45. Martin Hrouda – 2005, Špindlerův Mlýn *
  46. Michal Blažek – 2004, Špindlerův Mlýn *
  47. Tomáš Horný – 2004, Trutnov *

 * pobyt uhrazen

Kategorie:

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.