Velká cena KHK – 1. turnaj soutěže

Publikoval(a) admin dne

Seriál Velkých cen 2016/17 zahájil prvním turnajem ve Studenci. Účast byla velmi vysoká a naši se v tradičním sedmikolovém klání rozhodně neztratili, naopak:

Kategorie 2001
Poř.	Jméno			Rtg	Klub			Body	BH.
1	Fojt Petr		1689	ŠK AD Jičín		 6	29
2	Faltýnek David		1470	Sokol Hradec Králové	 6	27½
3	Zdechovský Tobiáš	1478	ŠK Lípa			 5½	27
4	Lajbl Jan		1656	ŠK AD Jičín		 5	26
5	Rýdl Jan		1767	ŠK AD Jičín		 4	28
6	Novák Martin		1000	TJ Jiskra  Nový Bydžov	 4	25
7	Krtička Jakub		1262	ŠK Lípa			 3½	26
8	Kabelka Tomáš		1353	ŠK AD Jičín		 3	26
9  1.D	Landsmannová Marie M.	1000	ŠK Lípa			 3	25
10	Pich Jiří		1110	TJ Hronov		 3	22
11	Mühlstein Pavel		1000	TJ Jiskra  Nový Bydžov	 2½	16
12	Vašata Mirek		1137	TJ Jiskra Jaroměř	 2	20
13	Jirka Vojtěch		1065	TJ Jiskra Jaroměř	 1½	20

Kategorie 2003
1 Cibulka Josef 1546 TJ Hronov 7 27 2 Rybáček Lukáš 1407 TJ Jiskra Hořice 5 28½ 3 Horný Tomáš 1047 TJ Lokomotiva Trutnov 5 28½ 4 Pražák Viktor 1475 ŠK Lípa 4½ 30 5 Korityák Antonín 1112 TJ Jiskra Jaroměř 4½ 22½ 6 Karásek Vít 1000 TJ Jiskra Nový Bydžov 4 27½ 7 Kačírek Pavel 1067 Region Panda, z.s. 4 27½ 8 Pírko Jakub 1000 ŠK DDM Třebechovice p/O 4 26½ 9 Rejmont Lukáš 1000 ŠK Lípa 4 25½ 10 Ulrich Václav 1255 ŠŠPM Lipky HK 4 25 11 Friedrich Pavel 1150 TJ Jiskra Jaroměř 3½ 28½ 12 Novák Tomáš 1133 ŠK ORTEX Hradec Králové 3 27½ 13 Till Václav 1250 Region Panda, z.s. 3 27½ 14 Rozenek Roman 1000 TJ Jiskra Nový Bydžov 3 20 15 Retek David 1045 TJ Lokomotiva Trutnov 2½ 26 16 Mencl Michal 1000 ŠK DDM Třebechovice p/O 2½ 19 17 Link Radim 1000 Podzvičinská šach. šk. 2½ 17 18 Koblic Jan 1000 Region Panda, z.s. 2 19½ 19 Prycl David 1000 Lokomotiva Trutnov 2 18 20 Košťál Ondřej 1000 Podzvičinská šach. šk. 0 18½ Kategorie 2005 1 Stejskal Michal 1552 TJ Jiskra Hořice 6½ 29½ 2 Winter Ondřej 1540 ŠK Lípa 6 31 3 Reschel Jan 1341 ŠK DDM Třebechovice p/O 5 33 4 Petržela Lukáš 1086 Sokol Hradec Králové 5 26½ 5 Bednář Miloš 1177 ŠŠPM Lipky HK 5 26 6 Kulhánek Jachym 1000 Jiskra Hořice 5 25½ 7 Nosál Marek 1250 Region Panda, z.s. 4½ 32½ 8 Golka Dalibor 1241 ŠK ORTEX Hradec Králové 4 28½ 9 Gloser Tomáš 1098 ŠK Lípa 4 28 10 Vestfál Jan 1124 ŠK ORTEX Hradec Králové 4 28 11 Dedek Jan 1203 ŠŠPM Lipky HK 4 27 12 Dostálek Patrik 1099 Region Panda, z.s. 4 22 13 Bílek Jaroslav 1122 Region Panda, z.s. 4 21 14 Šádek Vojtěch 1100 Podzvičinská šach. šk. 3½ 28 15 1.D Marxová Šárka 1058 TJ Jiskra Jaroměř 3½ 24 16 2.D Voříšková Anna 1079 ŠK ORTEX Hradec Králové 3½ 22½ 17 Vajsar Martin 1000 TJ Hronov 3½ 17½ 18 3.D Kratochvílová Kateřina 1070 ŠK ORTEX Hradec Králové 3 26½ 19 Horký Jáchym 1080 ŠK Lípa 3 26½ 20 Lechovský Vojtěch 1000 ŠK AD Jičín 3 24 21 Hartman Matyáš 1120 TJ Hronov 3 24 22 Ruffr Tomáš 1046 ŠK DDM Třebechovice p/O 3 22 23 Korityák Vojtěch 1000 Jiskra Jaroměř 2½ 22 24 Kohout Filip 1000 TJ Jiskra Nový Bydžov 2½ 18 25 4.D Pichová Lucie 1081 TJ Hronov 2 26 26 Špůr Jan 1000 TJ Jiskra Jaroměř 2 19 27 Zolman Ondřej 1000 Jiskra Jaroměř 2 18½ 28 Planík Martin 1000 Podzvičinská šach. šk. 1½ 20 29 Novotný Jonáš 1000 Podzvičinská šach. šk. 1½ 18 30 Chromý Alexandr 1000 Jiskra Hořice 1 20 Kategorie 2007 1 Reschel Matouš 1046 ŠK DDM Třebechovice p/O 6 29½ 2 Schmutzer Jakub 1365 ŠK ORTEX Hradec Králové 5½ 32½ 3 Kumpošt Pavel 1149 Region Panda, z.s. 5½ 30 4 Špriňar Michal 1053 ŠŠPM Lipky HK 5 28½ 5 Kačírek Jindřich 1100 Region Panda, z.s. 5 28½ 6 Levitner Matěj 1100 ŠK ORTEX Hradec Králové 5 26 7 1.D Archlebová Stela 1112 TJ Hronov 4½ 20½ 8 Jakubec Vít 1000 ŠK AD Jičín 4 32½ 9 Poláček Luděk 1100 Region Panda, z.s. 4 29 10 2.D Pačesná Eliška 1000 ŠK ORTEX Hradec Králové 4 26½ 11 Lesák David 1057 TJ Jiskra Jaroměř 4 24 12 3.D Uhlířová Mariana 1000 TJ Jiskra Jaroměř 3½ 27 13 4.D Hetfleischová Elen 1126 Region Panda, z.s. 3½ 26½ 14 Mečíř Samuel 1000 Podzvičinská šach. šk. 3½ 24½ 15 Dlab Roman 1000 Podzvičinská šach. šk. 3½ 20 16 5.D Petrželová Adéla 1000 Sokol Hradec Králové 3 25 17 Voříšek Jan 1000 ŠK ORTEX Hradec Králové 3 23½ 18 Pačesný Jonáš 1000 ŠK ORTEX Hradec Králové 3 23½ 19 Wache Sebastian 1000 Jiskra Jaroměř 2½ 22½ 20 Kordík Jan 1000 ŠK AD Jičín 2½ 20½ 21 Bouška Michal 1000 ŠK Lípa 2½ 20 22 Buďárek Šimon 1000 Podzvičinská šach. šk. 2½ 19½ 23 6.D Wache Izabela 1000 Jiskra Jaroměř 2½ 15 24 7.D Exnerová Radka 1000 Jiskra Jaroměř 2 18½ 25 Dobeš Ondřej 1000 ŠK ORTEX Hradec Králové 1 18½ Kategorie 2009(každý s každým dvoukolově) 1 Fořt Hugo 1000 ŠK Lípa 7 19,50 2 Svoboda Ondřej 1024 ŠŠPM Lipky HK 6½ 18,00 3 Zelba Lukáš 1000 ŠK ORTEX Hradec Králové 4 7,00 4 1.D Reschelová Anna 1000 ŠK DDM Třebechovice p/O 2½ 2,00 5 Reschel Josef 1000 ŠK DDM Třebechovice p/O 0 0,00
Kategorie:

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.