Druhý přípravný šachový turnaj ve Studnici u Náchoda

Publikoval(a) admin dne

IV. ročník župního otevřeného turnaje v šachu – 8.10.2016

 Konečné pořadí po 7 kolech
Poř. St.č.   Jméno Typ pohlaví FED RtgN Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 29   Czoch Hubert 9   POL 0 Kamienna Góra 6,0 31,0 23,0 25,00
2 1   Cibulka Josef 6   CZE 1546 TJ Hronov 6,0 30,5 21,0 24,50
3 3   Kulhánek Jáchym 6   CZE 1121 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší 6,0 29,0 20,5 25,00
4 16   Grulich Jaroslav 9   CZE 1000 TJ Náchod 5,0 29,5 21,0 17,50
5 6   Klimeš Martin 2   CZE 1110 ŠK 1921 Zábřeh 5,0 25,5 17,5 15,50
6 8   Petržela Lukáš 5   CZE 1086 Sokol Hradec Králové 5,0 25,5 16,5 16,50
7 24   Pírko Jakub 7   CZE 1000 ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 4,5 23,5 16,5 11,50
8 20   Majoroš Kamil 6   CZE 1000 ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 4,0 32,5 23,0 17,50
9 13   Svoboda Ondřej 2   CZE 1024 ŠŠPM Lipky HK 4,0 30,5 21,5 16,00
10 7   Pich Jiří 8   CZE 1110 TJ Hronov 4,0 28,5 20,5 13,50
11 15   Fořt Hugo 1   CZE 1000 ŠK Lípa 4,0 26,0 18,0 12,00
12 2   Ulrich Václav 6   CZE 1255 ŠŠPM Lipky HK 4,0 25,5 17,0 11,50
13 30   Kuchař Josef 9   CZE 0 Kroužek Gymnázium Náchod 4,0 23,5 17,0 13,50
14 9   Pichová Lucie 6 w CZE 1081 TJ Hronov 4,0 23,0 17,0 10,00
15 5   Archlebová Stela 3 w CZE 1112 TJ Hronov 4,0 22,5 16,5 10,50
16 10   Marxová Šárka 5 w CZE 1058 TJ Jiskra Jaroměř 4,0 20,5 14,5 10,50
17 4   Hartman Matyáš 5   CZE 1120 TJ Hronov 3,5 27,5 19,0 10,00
18 11   Špriňar Michal 4   CZE 1053 ŠŠPM Lipky HK 3,5 26,0 19,0 9,00
19 18   Lechovský Vojtěch 5   CZE 1000 ŠK AD Jičín 3,5 23,5 16,5 8,50
20 27   Čelka Jozef 3   CZE 1000 TJ Náchod 3,0 29,5 21,5 11,00
21 22   Netresta Jáchym 6   CZE 1000 T.J. Sokol Studnice 3,0 27,5 19,5 11,00
22 25   Schön Jakub 6   CZE 1000 TJ Náchod 3,0 27,0 20,0 9,00
23 33   Vajsar Martin 5   CZE 0 ZŠ Police nad Metují 3,0 25,0 18,0 9,00
24 28   Chromý Alexandr 5   CZE 0 Třebihošť 3,0 19,5 14,5 4,00
25 14   Bubeníček Šimon 3   CZE 1000 TJ Náchod 3,0 17,5 12,5 5,00
26 21   Mencl Michal 6   CZE 1000 ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 3,0 16,5 11,5 4,00
27 19   Lesk Petr 4   CZE 1000 T.J. Sokol Studnice 2,5 24,0 17,0 6,25
28 31   Pasiut Jakub 3   POL 0 Kamienna Góra 2,5 22,5 16,5 5,25
29 12   Dyntar Lukáš 5   CZE 1031 ŠŠPM Lipky HK 2,0 24,0 16,0 5,00
30 23   Petrželová Adéla 3 w CZE 1000 Sokol Hradec Králové 2,0 20,0 14,0 3,00
31 32   Turek Alina 5 w POL 0 Kamienna Góra 2,0 18,0 13,0 4,00
32 34   Vejman David 1   CZE 0 Sokol Náchod 1,0 21,0 15,5 1,00
33 26   Ulrichová Kateřina Anna 3 w CZE 1000 ŠŠPM Lipky HK 1,0 20,5 15,5 1,00
34 17   Jarešová Vendula 4 w CZE 1000 TJ Hronov 1,0 16,5 11,0 2,00
Kategorie:

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.